NEGATYVIŲ programų šalinimas BEloginiu metodu

Šiandieninė visuomenė greitai evoliucionuoja ne tik technologijų link, bet ir link žmogaus psichinių/dvasinių gebėjimų vystymo. Ir tai neišvengiamai įsilieja ir į bendrą švietimo sritį. Mokymai internetu, nepamirštant ir gyvų susitikimų, jau tapo norma. Visi – ir Mokytojai, ir besimokantieji tampa naujos kartos mokymosi transformacijos dalimi.

Mes puikiai žinome, kad visas išmaniąsias technologijas sukuria Žmogus. Žmogaus protas, jo sąmonė ir slypinti informacija pasąmonės srityje, kiekvieną dieną, valandą ar minutę geba kurti ir formuoti tam tikrą aplinką. Ji formuojasi dėka tam tikrų minčių ir tam tikrų jausmų, kurių Šeimininkais esame mes patys.

BEloginis metodas moksle. Jis – jau ir Lietuvoje.

Viena pačių naujausių mokslinių metodikų, dirbanti su žmogaus pasąmone, šalinant negatyvias programas, buvo patvirtinta ir pripažinta mokslo pasaulyje – 2021 metais. Ji pavadinta BEloginiu metodu, autorius – Stanislavas Losevas.

Pirmą kartą mokslo pasaulyje, remiantis neuropsichologinės diagnostikos moksliniais tyrimais, buvo įrodytas šios metodikos efektyvumas. Tiriamajame darbe ,,Kliniko-psichologinių ypatumų personifikacijų patirtis kaip bazė, įveikiant negatyvius asmenybės išgyvenimus“ dr. A. Bespek moksliškai pagrindė šio metodo rezultatyvumą, jo naudą žmogaus sveikatai, šalinant negatyvias programas.

Taip pat, mokslininkai pripažino, kad metodas pagrįstas verbaliniu – vaizdiniu požiūriu.

 Mokslas patvirtina, kad ,,BEloginis metodas“ tęsia savo gyvavimą, remiantis sukurta jo koncepsija ,,Žmogaus trauminių patirčių alogizavimo samprata“.

Galima konstatuoti, kad mokslinis ,,BEloginio metodo“ pavadinimas yra būtent šis.

Šiandieną šie tyrimų rezultatai integruoti į mokomąsias Ukrainos universitetų programas psichologijos srityse, į mokslinius tiriamuosius centrus Anglijoje, Škotijoje. Taip pat, pasiekti rezultatai, taikant šį metodą, turi rekomendacinį pobūdį, tęsti tokius mokslinius tyrimus, kuriems pritarimą išreiškė kitų šalių atstovai.

Šie mokymai atkeliavo ir į Lietuvą. Aš esu viena pirmųjų sertifikuota konsultantė (2021 m. ) mūsų šalyje, kviečiu TAVE apsilankyti internetinėje svetainėje www.angelmokymai.lt. Kartu su TAVIMI kursime naują, sau trokštamą realybę!

Autorius – Voldemaras Valius

Ką šiandieną duoda šis metodas Pasauliui?

Visų pirma, tai neįkainuojamas GĖRIS Tau, Tavo šeimai, vaikams, anūkams. Šiandieną, kai išmaniosios informacinės technologijos sparčiai prisideda prie pasaulinės ekonominės plėtros augimo, kai technologinė pažanga spėriai žengia į priekį – kokie nauji išbandymai laukia kiekvieno Žmogaus?

Didėjant darbo tempui, apkrovai, konkurencijai – tarsi tampa norma, kad žmogus vis daugiau laiko atiduoda darbui, mažiau – šeimai, bendravimui, poilsiui.

Įsiveržęs į daugumos gyvenimus covidas, prasidėję karai tarp valstybių – ženkliai padidino žmoguje baimės, streso, pykčio, nepasitikėjimo, uždarumo, vienišumo, jausmą. BEloginis metodas gali puikiai padėti žmogui susitvarkyti su jį užvaldžiusiomis baimėmis, pastoviu nerimu, gilia depresija, pinigų, o gal ir meilės (draugės/draugo) nebuvimu jo gyvenime. Sąmoningai įvaldžius BEloginio metodo įrankių veikimo dėsnius ir suvokus Žmogaus ir Visatos sąveiką – ganėtinai greitai galima pasiekti trokštamų rezultatų.

Metodo paprastumas, tuo pačiu jo unikalumas ir genialumas, šiandien atvėrė kelią naujai praktinei psichologijai. Jeigu tiesiog palyginti praktinę psichologiją su chirurgija, tai chirurgijoje būtų skalpelis.

Metodas visada siūlo dirbti tik su pirmine priežastimi. Vieni, iš paieškos įrankių, yra skirti surasti pirminį problemos šaltinį. Mūsų pasąmonė reaguoja ne į proto logiką, o į vibracijas. Jeigu mes imame kažkokią frazę ir ją kartojame, tai pagal šios frazės vibraciją, dirbdami su pasąmone, nueiname į tą lygmenį, kur glūdi tos frazės informacija ir/ar pamatome paveikslą, gauname suvokimą, atsakymą ar išgirstame dar kitą frazę, su kuria galime eiti dar giliau, kol gauname atsakymą.

Jeigu jūs išsiaiškinate, kad galvos skausmo priežastis yra vaikystėje patirta išgąstis dėl šuns, kuri šiai dienai jau iššaukia migreną, galvos skausmus. Tabletė padės laikinai, todėl norint pašalinti šį skausmą, reikia jį atidirbti ir tam yra skirti tam tikri metodo instrumentai, kurių pagalba pašalinsite pirminę skausmo priežastį. Praktiškai, jeigu jūs įvaldote šiuos instrumentus, ir surandate pirmines priežastis, jūs pats toliau esate savarankiškas. Jūs bet kada, nepriklausomai nuo jokių aplinkybių, galite toliau padėti pats SAU. TAI UNIKALU.

Tai ir yra praktinė psichologija, kurią kiekvienas asmuo, net ir vaikai, lengvai suvokia ir gali būti SAU geriausiu psichologu, daktaru, draugu. Jei jūs dirbate, aiškiai suvokiate ir įvaldote BEloginio metodo pagrindinius, bazinius instrumentus, jūs tampate vienu geriausių specialistų pačiose svarbiausiose gyvenimo sferose SAU: gal tai santykiai su vyru, vaikais, gal su finansais ar sveikata ir kita.

BEloginis metodas leidžia suprasti ir patirti, kad žmogus, sąmoningai duodamas tam tikrus nurodymus savos sielai/širdžiai susisiekia su gilumine pasąmonės klodų informacija ir gali transformuoti savo sveikatos stovį, asmeninius ir darbinius santykius, keisti savo finansinę nepriklausomybę, savirealizaciją bei kitus egzistencinius klausimus čia ir dabar.

Metodo pagalba galite pašalinti nereikalingas, senas, negatyvias, jums kenksmingas programas. Atlikto darbo rezultatas – išnykusi baimė, stresas, atsiradusi nauja energija, įkvėpimas gyventi ir kurti.

Dirbti su BEloginiu metodu – amžiaus cenzo nėra

Įvaldyti ir dirbti su BEloginiu metodu gali visi norintys:  mama/tėtis ( dirbti gali su savo vaikais), galima dirbti su šeimos nariais (žmona/vyru, tėvais, gimine), su darbine aplinka ir jame esančiais žmonėmis ir t.t. Šios informacijos įvaldymas gali būti naudingas mokytojams, psichologams, verslo atstovams, – visiems, kurie nori pagerinti/pakeisti savo Santykius, daugiau uždirbti, išspręsti finansinius sunkumus ir, žinoma, kuriems svarbi Sveikata.

Taip pat tiems, kurie siekia realizuoti Save, siekia Tikslų, gal svarbiausias ar siektiniausias tikslas dabar yra ištekėti/vesti, susilaukti vaikų, o gal – atgauti dvasios ramybę?

Kaip subalansuoti vidinį proto ir minčių sumaištį?..Kaip apjungti protą ir kūną?

Kaip suvokti vieningai veikiančius mikro ir makro Žmogaus ir Visatos principus?

KAIP?  – Kaip išvengti atidėliojimo, kaip sumažinti baimę, kaip pasiruošti egzaminams, kaip rasti kelią į savo paties didžiulę, niekaip neįveikiamą problemą?

Aš TIKIU, kad kiekvienas iš mūsų – šioje ŽEMĖJE, šiame amžiuje ir ateityje, galime būti patys SAU profesionaliausi daktarai. Įvaldę šiuos instrumentus, jūs gebėsite labai efektyviai spręsti visus jums keliamus uždavinius.

Pagrindiniai ABC žingsniai darbui su šiuo metodu

Šiandieną BEloginį metodą jau  praktikuoja daugiau nei 100 000 žmonių, tai praktinė psichologija.

Žmogaus protas gali išspręsti tik 30 proc. gyvenimiškų problemų. Likusios 70 proc. yra žmogaus pasąmonės ir sielos lygyje, jausmų srityje, kuri įtakoja mūsų sprendimus, nuotaiką, reakciją į žodžius ir veiksmus.

Negatyvių programų šalinimas BEloginiu metodu, apjungia 34 įrankius, kurie leidžia žmogui savarankiškai dirbti su jam rūpimais klausimais, nesilankant pas psichologus, sutaupant laiką ir pinigus. Tiek santykių, sveikatos ar finansinių negatyvių problemų priežastys dažnai slypi pasąmonės lygmenyje, susiformavę dėl tam tikros gyvenimo patirties. Jos – nematomos, bet jų įtaka jaučiama metų metais.

Pristatant šį metodą, pirmiausia rekomenduojama susipažinti ir išmokti dirbti su baziniais, pagrindiniais šio metodo įrankiais, palaipsniui pereinant prie kito lygmens technikų.

Vienas iš sudėtingiausių mūsų protui reiškinių yra monotonija.

Yra pozityvi monotonija ir negatyvi monotonija ir abi jos visiškai skirtingai veikia mūsų psichiką. Negatyvią monotoniją mūsų protas ilgai negali ištverti ir ją ,,nukerpa“, o pozityvi monotonija jam patinka ir jis ją priima.

Naudojant pozityvią monotoniją yra sukurta daug įvairių praktikų, tai įvairios afirmacijos, motyvuojantys, pozityvūs teiginiai, žinome Luiza Hei, Sun Light, Rhonda Byrne ar Alex Monaco. Visa tai puikiai veikia, jeigu jūs neturite negatyvių programų, o jeigu jos yra, tai reikia surasti jų atsiradimo priežastis ir su jomis dirbti.

Atlikti moksliniai tyrimai, remiantis Beloginiu metodu, įrodė, kad taikant negatyvios monotonijos principą praktikos metu, kuri optimaliai trunka 1 val.( jūs monotoniškai, nepertraukiamai, pastoviai kartojate pasirinktą frazę), žmogaus protui pradeda tai nebepatikti ir jis nutraukia, pašalina šios programos veikimą.

Praktika turi 5 etapus, 4-ame etape (30 – 50 min.), kuri vadinama – auksine, vyksta vidinio dialogo sustabdymas. Jogai, kad pradėtų savo praktikas, taip pat vykdo vidinio dialogo sustabdymo praktiką, tik ji trunka net 3 dienas.

Žinant, kad mes turime tas 20 min., kada mūsų protas sustabdo vidinį dialogą, tuo metu reikėtų atkreipti dėmesį į visas savo baimes, panikos atakas, įvairius kaltės jausmus, nepasitenkinimą. Viską aprėpti reikėtų vienu metu ir stengtis atsikratyti visų šių baimių, kurios priverčia jus jaudintis.

Raktinio žodžio terapija/negatyvi monotonija – ypatingas instrumentas, šalinant negatyvių programų veikimą.

Labai svarbu tai, kad protas nenaudoja milžiniškos energijos veltui, jos nedegina, neeikvoja tuščiai, nepateikdamas jokių naudingų sprendimų. Ir unikalu tai, kad ši atlikta praktika leidžia iš karto išspręsti tris uždavinius: įsisąvinti ir suvokti jos esmę, jos naudą, ištrinti savo baimes, stresą, panikos atakas ir tuo pačiu sustabdyti vidinį dialogą.

Atlikus šią praktiką, galima dirbti toliau, su kitomis, dar sudėtingesnėmis praktikomis.

Dirbant su kitais metodo įrankiais, kuriuose taikoma formulė, – pasiimti sau savo negatyvą, svarbu paminėti tai, kad ši negatyvi psichinė energija kelių dienų laikotarpyje transformuojasi į teigiamą psichinę energiją. Taip kiekvienas žmogus gali susigrąžinti per gyvenimą iššvaistytą įvairių konfliktinių situacijų ar įvykių metu, savo gyvybinę energiją, kurią jis atsinešė gimimo metu.

Praktikuojant šį metodą, išskiriami šie pagrindiniai žingsniai:

1.Raktinio žodžio terapijos praktika.

Žmogus, jaučiantis didelį nerimą, baimę, stresą, pyktį ir kitus neigiamus jausmus, pirmiausia, kad galėtų pereiti prie kitų praktikų, turi nusiraminti, išsivalyti savo ,,vidinį kambarį” ir dirbti su negatyvia monotonija. Tai gali būti viena, trys ir daugiau praktikų.

2. Paieškos praktika.

Dirbdamas su paieškos įrankiais ir suradęs atsakymą, tą akimirką suvokiate jį kaip insaitą, giliausią žinojimą, įžvalgą, kaip nušvitimą, kurio su niekuo negalite sumaišyti. Tai kalba jūsų Siela, jūs tai jaučiate ir atsakymas yra neabejotinai tikras.

3. Praeities įvykių praktika.

Suradę atsakymą praeityje (viena sekundė atgal – jau praeitis), atidirbate tai, susigrąžinate savo psichinę energiją, paleidžiate, transformuojate įvykius.

4. Kanalo uždarymo praktika.

Kai žmogus priima egzistuojančią visatos struktūrą, gamtos dėsnius, savo dieviškąjį pradą, jis suvokia, kad su visa kuo egzistuoja tarpusavio ryšys, siunčiamų bangų dažnis, mes visuomet esame – kanale. Būtent, ir praktikos metu, dirbant su praeitimi, atsiveria energetiniai kanalai, juos – būtina uždaryti.

Atliekant praktikas, žmogus atveria širdį, įgauna naujus suvokimus, patirtis, keičia savo mąstymą, auga kaip asmenybė. Metodo pagalba keisdami savo neigiamus įsitikinimus, jausmus, mintis į šviesą ir meilę, pilnai keičiame ir savo gyvenimą.

Sukurta metodika, patvirtinta mokslinių tyrimų išvadomis, o pats veikimo principas – individualus kiekvienam žmogui.

Šį metodą galima taikyti grupėje žmonių ir individualiai, vieta – ten, kur jūs gyvenate, atstumas neįtakoja praktikos darbo kokybės. Praktikų laikas – skirtingas, trunka nuo 15 iki 1.45 min.

Yra praktikos, kurias galima taikyti tik 1-ą kartą dienoje, ir jų atlikimo laikas – griežtai reglamentuotas. Svarbu – susikaupimas, sąmoningas sprendimas atlikti praktiką. Pasirenkate jums patogią vietą, atsisėdate, užsimerkiate. Kiekviena praktika turi savą užduotį ir jai būdingą formuluotę. Praktikos darbo principas yra vieningas visoms praktikoms. Viena iš praktikos dalių yra kvėpavimas, kuris sąlyginai pririšamas prie praktikos formuluotės.

Pvz., imame SANTYKIŲ temą. Praktikuojantysis, jeigu jis aiškiai žino, pasirenka su kokiu asmeniu jis dirbs( jei nežino, atlieka kitokią praktiką). – Koks šiuo metu yra jam pats svarbiausias, neduodantis ramybės klausimas, būtent, su šiuo žmogumi ?

Pasirinktas asmuo (įvykis, žmonės, aplinkybės) visada statomas veidu priešais save. Praktikos metu – svarbu neužmigti, juk negali saugiai vairuoti mašinos, kai miegi😊. Jei žmogus dažnai užmiega praktikos metu, tai jam trūksta gyvybinės energijos arba tas klausimas yra jam ypatingai skaudus, protas jį bando ,,apginti“.  Tuomet pasiūloma atlikti tas praktikas, kurios atlieka negatyvo šalinimą arba padeda pasikrauti kosmine energija.

Vieni žmonės geba puikiai matyti praktikos metu, kiti – jausti ar girdėti, dar kiti – tiesiog žino. Net, jei ir atrodo, kad nieko nematai, darbas pasąmonės lygmenyje vyksta, žmogus tai jaučia fiziškai.

BEloginio metodo sukurtų technikų pagalba galima padėti, pagelbėti sau atrasti iš naujo savo pagrindines gyvenimo vertybes, savo aistras, pomėgius, atpažinti ir keisti negatyvius kasdienius įpročius, išgyvenimus. Svarbu suvokti, kad neigiamose, žemo dažnio vibracijose, nereikia ilgai užsibūti.

Didžiuma problemų turi psichologinį poveikį

Dauguma žmogaus problemų turi psichologinį charakterį: mes kaupiame savyje įsižeidimus, nepasitenkinimą, baimę, stresą ir pyktį, ir po kažkiek laiko pradedame sirgti, griūva santykiai, mažėja finansai. BEloginio metodo pagalba mes galime kitaip priimti ir išjausti visus šiuos negatyvius praeities įvykius, susiformavusias negatyvias programas. Dauguma negatyvių programų susiformuoja vaikystėje, pvz.: jaučiama nuoskauda, įsižeidimas tėvams. Vaikui tai gali lemti , kad bus sunku ateityje sukurti gerus santykius, gerai jaustis ar uždirbti pinigus. Pastebėjote, o gal ir ne:  kaip dažnai jūs tarsi juokais sau sakote tokias frazes: aš nieko nenoriu, man nesvarbu, aš jau nejauna/as, man daug nereikia,  kam tie pinigai, koks čia gyvenimas, man gerai ir vienai ir kita.

Šie ir kiti panašūs žodžiai pavirsta į programas, kurios sugeneruoja negrįžtamus procesus kūne. Žodis – tai ne tik raidžių rinkinys, tai banga , iššaukianti tam tikros rūšies virpesius, vibracijas esančioje erdvėje.

Išmokęs naudotis BEloginio metodo paieškos įrankiu, sprendžiant savo problemas, TU gali ženkliai įtakoti savo gyvenimo kokybę ir pratęsti jaunystę.

Svarbiausia – neieškoti tiesos išorėje, atidaryki ją savo viduje. Juk sveikata ir jaunystė, tai visų pirma – psichinė būsena.

Tavo Protas – kompiuteris, o Siela – internetas

Šis metodas kiekvieno žmogaus gyvenime gali tapti pačiu geriausiu Draugu, su kuriuo keliesi ir guli, su kuriuo neišskiriamai susibendrauja TAVO Protas ir TU pats laisvai modeliuoji savo gyvenimo įvykius, TU pilnai valdai savo jausmus. Šiandieną Ž. Verno kelionės, kaip ,,Tūkstantis mylių po vandeniu“ – nėra fantastika.  – TAIP ? Praktikų metu, kiekvienas mūsų gebame keliauti laiku, tam juk yra pasąmonė. Pakeitę savo požiūrį į praeityje buvusius įvykius, mes keičiame savo dabartį.  Ar tai sudėtinga? –  Dirbant sąmoningai, su meile, tikrai NE!

Sakoma – ne šventieji puodus lipdo ”😊. Gyvendami 21-me amžiuje mes jau laisvai suvokiame, kad mūsų PROTAS tai Kompiuteris, kuriame ,,instaliuota” daugybė įvairių programų, SIELA – tai Internetas, kuriame yra viskas, ko tik panorėsi: filmai, muzika, mokslas. Būtent, žmogaus Siela, apeidama Protą, gali parodyti kokia yra ta tikroji priežastis, sukėlusi gyvenimišką problemą, kurią mes suvokiame visiškai ne taip.

Metodo paprastumas, tuo pačiu ir jo unikalumas ir genialumas, atvėrė naują kelią praktinei psichologijai. BEloginis metodas leidžia suprasti ir patirti, kad žmogus, sąmoningai duodamas tam tikrus nurodymus savos sielai/širdžiai susisiekia su gilumine pasąmonės klodų informacija ir gali transformuoti savo sveikatos stovį, asmeninius ir darbinius santykius, keisti savo finansinę nepriklausomybę bei kitus egzistencinius klausimus čia ir dabar.

Metodo pagalba galite pašalinti nereikalingas, senas, negatyvias, jums kenksmingas programas. Atlikto darbo rezultatas – išnykusi baimė, stresas, atsiradusi nauja energija, įkvėpimas gyventi ir kurti.

Registruokitės į naujus mokymus tinklapyje www.angelmokymai.lt Šie mokymai suteiks galimybę naujai pažvelgti į esančias problemas. Kai padėsite sau, pakis santykis į SAVE, į šeimos narius, draugus, darbo kolegas.

Po nakties ateina diena, o po išgyventos konfliktinės situacijos – branda ir pusiausvyros atkūrimas.

Junkis Į Mokymus! Kartu – greičiau sukursime NAUJĄ Realybę!


Susiję straipsniai

Palikite komentarą